КРАЩІ ВЧИТЕЛІ ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ
ХРИСТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ

Мельник Віктор Васильович    

                                                             

Кузьминогребельська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Христинівської районної ради Черкаської області

 

Суть досвіду:

Вчитель працює над проблемою «Проектно-технологічна діяльність на уроках технічної праці». Широко застосовує в практиці викладання метод проектів, створює реальні умови для реалізації індивідуальних можливостей особистості кожного учня.

Добором доступних об’єктів для виконання творчих проектів вчитель займається багато років. На уроках діти виготовляють сувеніри (декоративні шкатулки, тарілки, підсвічники), підставки, рухомі іграшки, картини. В процесі роботи вони поєднують різні види обробки деревини та металу. Вчитель навчає учнів мислити творчо, робити вибір серед декількох можливих варіантів, планувати власну діяльність, працювати з інформаційними джерелами та знаходити потрібну інформацію, застосовувати знання з основ наук і власний досвід та свідомо реалізовувати їх на практиці.
 


Марченко Олександр Дмитрович    

                                                             

Шельпахівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Христинівської районної ради Черкаської області

 

Суть досвіду:

Робота з обдарованими учнями. Співпрацює з МАН Уманського педагогічного університету ім. П.Г. Тичини.  Виготовлення виробів з використанням токарного верстата, різьба по дереву.

Використовує національний ужитковий побут для виготовлення традиційних дерев’яних виробів. Популяризація предмету через власний сайт http:\\master22.ucoz.ua  та участь в різноманітних виставках України.


Колода Тетяна Вікторівна    

                                                             

Христинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2
Христинівської районної ради Черкаської області

 

Суть досвіду:

Використовує мультимедійні технології. Розробляє та використовує навчальні презентації до тем та окремих уроків. Створила та використовує банк ідей, пошуку моделей – аналогів, історичних довідок, віртуальних екскурсій, подорожей у часі.

Використовує особистісно-орієнтований підхід  до подачі матеріалу.  Практикує проведення тематичних виставок. Використовує елементи народної національної спадщини христинівщини та України.