КРАЩІ ВЧИТЕЛІ ТРУДОВОГО НАВЧАННЯ
КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ

Дробот Анатолій Максимович                                                             

Сухинівський НВК І-ІІІ ступенів
Корсунь-Шевченківської районної ради Черкаської області

 

Суть досвіду:

Анатолій Максимович працює над проблемою впровадження проектної технології на уроках трудового навчання. Він творчий, ініціативний педагог, який володіє талантом захоплювати працею всіх своїх вихованців, досконало володіє методикою викладання предмету. Його педагогічне кредо: «Кожна дитина має талант».                     

В основу своєї педагогічної діяльності вчитель взяв цінні надбання видатних педагогів-гуманістів В.О. Сухомлинського, О.А. Захаренка. Своє завдання бачить в тому, щоб зберегти й примножити людське в людині. Приділяє значну увагу роботі з обдарованими дітьми.                          

Контакт учителя й учня, індивідуальний підхід до визначення можливостей кожного з них, порозуміння, співпраця, відчуття, коли необхідна допомога учню, є чинниками високого  навчально-виховного потенціалу його уроків. Навчаючи дітей, Анатолій Максимович приділяє велику увагу формуванню творчого підходу до виконання завдань, спираючись на методику проектної технології, колективні форми діяльності. Колеги поважають його за професіоналізм, готовність прийти на допомогу, батьки – за мудрість і справедливість, учні - за батьківське ставлення.