Головна » 2017 » Грудень » 17 » Кількість учасників команд ІІІ етапу олімпіади з трудового навчання в 2018 році
15:53
Кількість учасників команд ІІІ етапу олімпіади з трудового навчання в 2018 році

УВАГА!

Звіти про проведення І і ІІ етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади, заявки на участь у ІІІ етапі олімпіади з трудового навчання і два цифрових фото усіх практичних робіт (по одному фото з технічних і обслуговуючих видів праці з розміщеними по центру роботами переможців) подати до КНЗ  «Черкаський ОІПОПП ЧОР» до 20 грудня 2017 року на скриньку електронної пошти методиста трудового навчання Кондратюка С.Ю.

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання відбудеться 14 лютого 2018 р. на базі Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Черкаської міської ради (м. Черкаси, вул. Добровольчих батальйонів, 13).

У заявці обов'язково вказати необхідність або відсутність потреби проживання учасників олімпіади. Проживання учасників олімпіади і керівників команд – на базі гуртожитку інституту (м. Черкаси,  вул. О. Панченка, 15/1).

Якщо кількість учасників команди становить 2 чи 4, то формування команди відбувається таким чином:

  • Рівна кількість учнів із 9 і 11 класів.
  • Представництво учасників із технічних і обслуговуючих видів праці має бути порівну.

Якщо кількість учасників команди 3, то формування команди відбувається таким чином:

  • Кількість учнів із 9 класу – 2, із 11 класу – 1, або навпаки: із 9 класу – 1, із 11 класу – 2.
  • Представництво учасників із технічних і обслуговуючих видів праці має бути по одному + 1 учень (учениця) за вашим вибором.

Якщо хлопець прийматиме участь з обслуговуючих видів праці, або учениця – з технічних, то про це обов’язково має бути вказано в заявці команди.

Скачати наказ № 273 від 12.12.2017 «Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році»

Переглядів: 336 | Додав: KonSerg | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar