Головна » 2018 » Вересень » 18 » Про затвердження порядку поділу класів на групи
21:12
Про затвердження порядку поділу класів на групи

МОН ПРОПОНУЄ ДО ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЕКТ
НАКАЗУ
«ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ПОДІЛУ КЛАСІВ НА ГРУПИ ПРИ ВИВЧЕННІ ОКРЕМИХ ПРЕДМЕТІВ ТА ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО НАКАЗУ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ВІД 20 ЛЮТОГО 2002 РОКУ № 128»

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 15 жовтня 2018 року в письмовому вигляді на електронну пошту krasnostup@mon.gov.ua(Красноступ Ганна Миколаївна) або за адресою Міністерство освіти і науки України, проспект Перемоги, 10, м. Київ, 01135.

Планується, що поділ класів на групи здійснюватиметься за умови, якщо гранично допустиме навчальне навантаження на здобувачів освіти не перевищуватиме загальну кількість годин, передбачених навчальними планами для таких класів та груп з урахуванням поділу. 

Визначено предмети, при вивченні яких, поділ класів на групи є обов’язковим, при визначеній кількості учнів у класі. 

Поділ класів на групи при вивченні трудового навчання у 5-9 класах (крім санаторних та спеціальних шкіл, навчально-реабілітаційних центрів) є обов’язковим якщо у класі більше 27 осіб. 

Міжкласні групи мають формуватись з учнів паралельних класів. 

На підставі письмового звернення керівника закладу освіти засновник відповідного закладу може приймати рішення про додатковий поділ класів на групи, а також про поділ класів на групи при вивченні предметів, у випадках, які не є обов'язковими. Такий поділ класів на групи здійснюється за рахунок коштів засновника. 

Наповнюваність груп та поділ їх на підгрупи у міжшкільних ресурсних центрах (міжшкільних навчально-виробничих комбінатах) встановлюється в межах коштів, передбачених закладами загальної середньої освіти на таку підготовку учнів. 

Читати детальніше

Переглядів: 99 | Додав: KonSerg | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar