Головна » 2017 » Квітень » 5 » Вебінар «Презентація підручника «Трудове навчання (технічні види праці). 9 клас»
11:10
Вебінар «Презентація підручника «Трудове навчання (технічні види праці). 9 клас»

Видавництво «Генеза» запрошує узяти участь у безкоштовному вебінарі з трудового  навчання, що відбудеться 11.04.2017 року і буде доступний за інтернет-адресою https://rooms.webinar.tw/Geneza. Тема вебінару: «Презентація підручника «Трудове навчання (технічні види праці). 9 клас» (автори: В.М. Гащак, Б.М. Терещук, С.М. Дятленко, В.П. Тименко) – фіналіста всеукраїнського конкурсу». У вебінарі візьмуть участь Володимир Михайлович Гащак і Володимир Петрович Тименко – автори серії  підручників і посібників з трудового  навчання та модератор – провідний редактор художньої редакції Алла Іванівна Кравченко.

Початок вебінару о 1600.

Учасники вебінару матимуть змогу ознайомитися з новим підручником з трудового  навчання для 9 класу, поставити запитання авторам і видавцям.

Хочемо зазначити, що підручник для 9 класу «Трудове навчання (технічні види праці)» (автори: В.М. Гащак, Б.М. Терещук, С.М. Дятленко, В.П. Тименко) видавництва «Генеза» має відповідний гриф Міністерства освіти і науки України та розміщений на репозитарії для ознайомлення та голосування

Запитання до учасників вебінару можна поставити й завчасно, надіславши їх на адресу  allazinch@ukr.net.

Ми чекаємо на Вашу участь у вебінарі та будемо щиро вдячні за долучення до цього заходу.

Важливо! Для забезпечення якісного інтернет-зв’язку під час вебінару потрібно попередньо визначити кількість інтернет-підключень, тому просимо відправити підтвердження про участь  на електронну скриньку allazinch@ukr.net.

Запис вебінару можна буде згодом переглянути на сайті видавництва http://www.geneza.ua/

Переглядів: 139 | Додав: KonSerg | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar